854058AGLF
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
854058AGLF
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 8:1
Type : Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tube
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : CML, LVDS, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 24-TSSOP
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 2.5 GHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output : LVDS
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 854058A
Description : IC CLK MULTPX 8:1 2.5GHZ 24TSSOP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Contact Now
Clock Multiplexer IC 8:1 2.5 GHz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)